Zerówka szkolna w SP nr 11

ROK SZKOLNY 2020/2021

Oddział rocznego przygotowania przedszkolnego
(5-godzinna, bezpłatna) dla dzieci 5-letnich i 6-letnich.

Nauczycielka: Oddział "0a" - mgr Agnieszka Skurska

"Zerówka" zmieni Przedszkolaka w Ucznia!
Oddział rocznego przygotowania przedszkolnego (5-godzinna, bezpłatna) Przedszkola Samorządowego nr 8 mieści się w SP nr 11 (ul. Szmidta 3).
Nasza sala jest niezwykle kolorowa, przyjazna, bezpieczna, pełna zabawek
i własnoręcznie wykonanych przez dzieci prac, bogata w pomoce dydaktyczne, a mieści się w  Szkole Podstawowej nr 11 (www.sp11.piotrkow.pl) - szkole z bogatą tradycją, której patronem jest Henryk Sienkiewicz. Choć salę mamy w Szkole to jesteśmy pełnoprawnymi Przedszkolakami Naszego Przedszkola i często je odwiedzamy :-)!
Grupy "0a" to grupa ROCZNEGO PRZYGOTOWANIA PRZEDSZKOLNEGO, do której uczęszczają dzieci tuż przed podjęciem nauki w Szkole Podstawowej.
Dla większości z nich to pierwsze, niezwykle ważne, spotkanie z przedszkolem. Nauka poprzez zabawę przygotuje je do ważnej roli ucznia. Zabawa pozwali poznać otaczający je świat i stworzy okazję do poszerzania i zdobywania wiedzy.

Raz w tygodniu cała grupa bierze udział w zajęciach  z rytmiki, na których poznaje świat dźwięków i muzyki tańcząc, śpiewając i wsłuchując się w grę na pianinie, a raz w miesiącu Grupa *0a* wraz z całym przedszkolem uczestniczy w audycji muzycznej.

Dwa razy w tygodniu grupa bierze udział w zajęciach z nauki języka angielskiego.

więcej informacji o zajęciach dodatkowych TUTAJ