Grupa IV

ROK SZKOLNY 2020/2021

Nauczycielki: mgr Renata Janiszewska, mgr Aleksandra Krakowiak

Ta grupa to nasze Starszaki. W tym roku mamy już trochę mniej czasu na zabawę, bo musimy przygotować się na powitanie szkoły. Już niedługo nasze dzieciaki staną się uczniami Szkoły Podstawowej. Poprzez zabawę utrwalają to, czego nauczyły się w ubiegłym roku i poszerzają wiedzę z edukacji językowej, matematycznej, przyrodniczej, plastycznej, muzycznej, technicznej, przyrodniczej, ruchowej i regionalnej.

Raz w tygodniu cała grupa bierze udział w zajęciach  z rytmiki, na których poznaje świat dźwięków i muzyki tańcząc, śpiewając i wsłuchując się w grę na pianinie, a raz w miesiącu wraz z całym przedszkolem uczestniczy w audycji muzycznej.

Dwa razy w tygodniu grupa bierze udział w zajęciach z nauki języka angielskiego.

więcej informacji o zajęciach dodatkowych TUTAJ