Opłaty za przedszkole

Rodzice zobowiązani są do uiszczania dwóch podstawowych opłat:
* za każdą godzinę wychodzącą poza podstawę programową - 1,30 zł;
* za wyżywienie - 10 zł (śniadanie/zdrowa przekąska/obiad/podwieczorek);

W godzinach 8:00-13:00 pobyt dziecka w przedszkolu jest bezpłatny (rodzice płacą tylko za posiłki), w tym czasie realizowana jest podstawa programowa.

Rodzice zobowiązani są do uiszczania należnych opłat za świadczenia przedszkola do 20. każdego miesiąca (zgodnie z wyliczeniami przekazywanymi im przez nauczycielki na odpowiednich drukach).
Wpłat za przedszkole należy dokonywać na poniższy numer konta bankowego:
W tytule wpłaty należy umieścić następujące dane:
* imię i nazwisko dziecka;
* nazwa przedszkola (PS nr 8);
* kwota za pobyt;
* kwota za wyżywienie;
* ewentualne odsetki;
Na konto należy wpłacić dokładnie naliczoną kwotę. Po przekroczeniu terminu wpłaty naliczane są odsetki.
WAŻNA INFORMACJA
W przypadku nieobecności dzieci w dn. 5-10 każdego miesiąca prosimy o telefon do przedszkola w celu otrzymania informacji o odpłatności. Opłaty należy regulować do 20. dnia każdego miesiąca, aby nie powstało zadłużenie.
Długi podlegają windykacji.

Wpłat (bez prowizji) na konta przedszkola można dokonać w każdej placówce Poczty Polskiej na terenie kraju zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą.